Informace

TTAPP

Poradce pro obrábění

TTAPP je rozsáhlá technická mobilní aplikace pro tablety a chytré telefony. TTAPP combinuje 5 užitečných a uživatelsky přívětivých aplikací pro obrábění kovů, CNC programátory, procesní inženýry, i další odborníky.

 • TTA

  TTA _TaeguTec průvodce nástroji

  TTA software spojuje vaše aplikační požadavky s vhodným řešením obrábění. Tento software vybere nejlepší dostupné řešení pro vaši aplikaci, nabízí doporučené obráběcí nástroje, řezné podmínky, požadavky na výkon a výsledky produktivity pro každé řešení. Detailnější vstupní informace umožnují přesnější výsledky řešení.

 • e-Katalog

  e-Katalog

  Efektivní vyhledávač Vás provází elektronickým katalogem při výběru vhodného řešení a prezentuje všechny TaeguTec nástroje s pokročilými vyhledávacími poli. Výběr lze provést pomocí klíčových slov nebo vyhledávání podle aplikace.

 • Výkon pro obrábění

  Výkon pro obrábění

  Je jednoduchá, uživatelsky přívětivá kalkulačka, která může být použita pro odhad skutečného požadovaného výkonu, odebraného materiálu, řezných sil a kroutícího momentu pro různé obráběcí aplikace, typů destiček a hodnot.

 • Převodník břitových destiček

  Převodník břitových destiček

  Poskytuje ekvivaletní náhrady a geometrie břitových destiček TaeguTec za stávající nástroje od jiných výrobců. Výsledky náhrad jsou zobrazeny pod kategoriemi “první volba” “odolná proti opotřebení,” a “tvrdší”, zatímco geometrie jsou zobrazeny jako “první volba”, “vyšší posuv” a “nižší posuv.” Všechny výběry odpovídají vybraným konkurentům nabízející aplikace.

BACK