O společnosti

Světová síť

TaeguTec je světově uznávaný dodavatel. Společnost poskytuje zboží vysoké kvality do sítě svých zastoupení a distributorů ve více než čtyřiceti průmyslově vyspělých zemích. Každé zastoupení společnosti využívá nejnovější zařízení a jeho tým tvoří specializovaní pracovníci v oblasti zákaznické podpory a řešení provozních a technických požadavků. To vše je podporováno širokou podporou společnosti v oblasti skladování a logistiky.

Pro evropské státy funguje zavedený systém s doručením zboží do 24 hodin od objednání z centrálního skladu v Belgii. Každé zastoupení v jednotlivé zemi komunikuje v místním jazyce a zároveň v angličtině. Zaměstnanci jsou zároveň vyškoleni k provádění technických seminářů pro své zákazníky a distributory. Své znalosti a dovednosti získávají na pravidelných každoročních technických seminářích a konferencích v centrále společnosti v Koreji.

TaeguTec může být právem hrdý na svou schopnost držet krok s nejnovějším vývojem a technickými postupy v oblasti obrábění kovů a průmyslových produktů.

Marketing Networks
(Cutting Tools)
Marketing Networks
(Industrial Products)

Global
Network

BACK